یراق فورنکس FORNAX ترکیه

شرکت یلکن نماینده ی فروش یراق آلات فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) یکی از خوش نامان عرصه ی یراق آلات و ملزومات وابسته از سال ۱۳۸۷ در استان آذربایجان شرقی شروع به کار کرده است.

یراق آلات در و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم با برند فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) که در حاله حاضر از کشور ترکیه به طور مستقیم وارد کرده و در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت قرار داده می شود.

خوشبختانه یراق آلات فورنکس و پاوو که این شرکت عرضه می کند تمامی استاندارد های اروپایی یراق آلات از نظر Ral آلمان ایزو ۲۰۰۸ : ۹۰۰۱ را داراست که در تمامی محصولات این شرکت ۱۰ سال گارانتی و خدمات پس از فروش دارند.

خوشبختانه یراق آالات پاوو و فرونکس در تمامی نقاط ایران شناخته شده است.

انواع یراق آلات UPVC و آلومینیوم شامل سیستمهای دوحالته و تک حالته ، فولکس واگنی ، لیفت اسلاید ، آکاردئونی ، فرانسوی ، بیرون بازشو (سایبانی ) ، کشویی و همچنین قفل ها ، اسپانیولت ها از تولیدات باکیفیت این شرکت معتبر میباشد.

مزیتهای یراق فورنکس Fornax

تمامی یراق آلات دارای استاندارد TSE بوده و یراق آلات دو حالته استاندارد TS EN 13126 را دارند و همچنین لولاها استاندارد TS EN 1935 را دارند.

درپنجره های دوحالته آرکا کلید مورد نیاز در طرف لولا نصب میشود .

دستگیره های فورنکس از جنس آلومینیوم با رنگ کاری الکترو استاتیک و یا فلزی با روکش هستند و تست ۱۰،۰۰۰ مرتبه باز و بسته شدن را پاس کرده اند .

حداقل اندازه های لولاهای استیل یا زاماک مورد استفاده ۷۵ میلیمتر است.

عرض اسپانیولت های پنجره ۱۶ میلیمتر بوده و پوشش قلیایی اسپانیولت ها جهت مقاومت در برابر زنگ زدن ۸ تا ۱۲ میکرون میباشد.

دوحالته فورنکس امکان جایگذاری دستگیره در عرض و ارتفاع های مختلف را میسر میسازد.

در سیستم فورنکس قطعه ای وجود دارد که بادخور دوحالته نام دارد و لنگه را به صورت درجه بندی شده تنظیم میکند.

سیستم های دوحالته و فرانسوی :

در سیستم های UPVC دوحالته ، دوحالته فرانسوی ، و درب دولنگه بازشو با اسپانیولت دستگیره مخفی ( فرانسوی ) عرض و ارتفاع قایل اجرا به صورت زیر میباشد : عرض لنگه ۴۰۰mm – 1600mm ارتفاع لنگه ۴۸۰mm -2400mm وزن لنگه Max = 100 kg

سیستم لیفت اسلاید :

سیستم لیفت اسلاید برای درهای کشویی سنگین استفاده میشود و فضایی بزرگ برای عبور و مرور و همچنین تماشای منظره یا view را به ارمغان می آورند . سیستم لیفت اسلاید فورنکس تا وزن ۲۰۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه را قابل اجرا ساخته است . عرض لنگه از ۶۵۰mm تا ۳۲۰۰mm و ارتفاع لنگه نیز از ۱۲۰۰mm تا ۳۲۰۰mm با وزن ۲۰۰ الی ۴۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه قابل اجرا میباشد .

دو نوع اسپانیولت برای درب و پنجره وجود دارد و برای ابعاد بزرگ چرخ های اضافی قابل استفاده است.

سیستم های کشویی فولکس واگنی :

سیستم فولکس واگنی فورنکس یک سیستم مدرن برای درها و پنجره هایی است که میخواهید از بازشو به صورت کشویی بهره مند شوید . به صورت تک لنگه بازشو و دولنگه بازشو قابل استفاده بوده و سیستمی با امنیت بالا و قفل شونده به جای سیستم های کشویی ساده با امنیت بالا مورد استفاده قرار میگیرد . این سیستم با عرض بازشوی ۱۶۰۰mm امکان یک عبور راحت را فراهم کرده و باعث صرفه جویی در فضای داخلی میشود. عرض لنگه از ۵۰۰mm -1600mm و ارتفاع لنگه از ۸۸۵mm -2400mm و حداکثر وزن ۱۳۰kg قابل اجرا میباشد . حداکثر عرض فریم ماکزیمم ۳۲۰۰mm باید باشد. در سیستم کشویی فولکسی فورنکس بدون اینکه پنجره کاملا باز باشد فقط تهویه بالای آن به صورت TILT عمل میکند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  • یراق فورنکس Fornax ترکیه

    افزودن عنوان شرکت یلکن نماینده ی فروش یراق آلات فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) یکی از خوش نامان عرصه ی یراق آلات و ملزومات وابسته از سال ۱۳۸۷ در استان آذربایجان شرقی شروع به کار کرده است یراق آلات در و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم با برند فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) که در حاله حاضر از کشور ترکیه به طور مستقیم وارد کرده و در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت قرار داده می شود خوشبختانه یراق آلات فورنکس و پاوو که این شرکتبیشتر...

  • یراق آلات روتو آلمان Roto

    یراق آلات روتو آلمان Roto تحمل و مهار وزن لنگه بازشو و شیشه و سایر ملزومات را دارد همچنین کاملا آب بندی شده است ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره UPVC و مقاومت یراق آلات روتو آلمان Roto در برابر هرگونه آب و هوا و خوردگی از دیگر ویژگی های یراق آلات روتو آلمان Roto می باشد تست خورندگی یراق آلات روتو :یراق پنجره دوجداره یو پی وی سی بیش از 2000 ساعت تست خورندگی (تست آب و نمک) را پاس نموده استاین در حالی است که هیچ یراقی در دنیابیشتر...

  • مزایای در و پنجره

    عایق دما: این محصول در برودت 62-  و حرارت 81+ درجه سانتیگراد تغییر شکل می دهد عایق صدا(جاذب صوت): استفاده از در و پنجره های یوپی وی سی به همراه شیشه دو و یا چند جدار، تا حد قابل توجهی (40 دسی بل) مانع از انتقال صوت به داخل ساختمان می شود قابلیت بازسازی پنجره های قدیمی: با استفاده از پروفیل های بازسازی،به راحتی می توان پنجره های قدیمی را بدون نیاز به تخریب بازسازی کرد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب و لحاظ شرایطبیشتر...