آلوپلاست آلمان

Web_Subbanner-qualitaet-c6d677897f29c1bg72b4238b63144ece

شرکت آلوپلاست معتقد است که در طراحی هوشمندانه با ترکیبی از پلاستیک و آلومینیوم،  خواص یک پنجره UPVC با  پوسته بیرونی آلومینیوم و ترکیب یک دسته کامل از مزایای یک پنجره آلومینیوم خالص توانسته است زیبایی و استحکام آن را بهبود بخشد.

نتیجه ی کار، یک محصول سطح بالا با ترکیب یک طراحی جذاب، فردیت و بالاترین سطح از امنیت است.

دکورهای ورقه ورقه :

همه ی ورقه دکورِ آلوپلاستی، از ویژگی های فن آوری های نوآورانه برای بهبود ویژگی های عملکرد و چرخه زندگی طولانی تر از سطوح استفاده میکنند.

فویل های ورقه ایِ ما، شامل رنگدانه هایی با حق ثبت اختراعِ محافظت ویژه توسعه یافته اند که بطور قابل توجهی دمای سطح پروفیل های پنجره های چند لایه را کاهش می دهد. می توانید از بین بیش از ۴۰ ورقه دکور های مختلف با  طراحی و رنگ نمای مورد علاقه ی خود، دکور مورد نظر را انتخاب کنید.

پوسته آلومینیوم آلوسکین کلاسیک:

پوسته آلومینیوم آلوسکین کلاسیک-شامل  مواد زیبایی کامل با خواص بی نظیر از پنجره های UPVC

طراحی و پروفیلها:

همیشه همه ی پنجره ها شبیه یکدیگر نیستند.
حالات مختلفی  برای مطابقت دادن پنجره با ساختار معماری ساختمان وجود دارد.
برای طراحی پنجره ها، آلوپلاست سه نوع مختلف طراحی را پیشنهاد می کند:

صرفه جویی در هزینه های گرمایشی با عایق حرارتی ایده آل:

درب آسانسور و کشویی ۸۵ میلی متر در سه طرح مختلف در دسترس است: از نسخه اولیه که با رعایت تمام استانداردهای صرفه جویی انرژی مقررات آلمان  و با عایق حرارتی اضافی، دارای مقدار عایق حرارتی مناسب است.

Schiebefenster_60_schwarze-Dichtung_web multisliding_SF80_96mm_3spurig_web mono-rail_web

ap_mexico-hebeschiebetu--r-122d80cba48e997gc94a18a664888850

 

آینده ی پنجره ها

energetoیک پنجره بدون پل حرارتی “فولاد” است. این سیستمِ با ارزش دارای عایق حرارتی عالی در تمام نسخه هاست و و همچنین به طور فعال به کاهش CO2 کمک کرده و موجب صرفه جویی در هزینه های گرمایشی و در نتیجه از محیط زیست محافظت می کند.
چه  چیزی energeto را از یک پنجره معمولی متمایز می کند؟
دشوار بودن تقویت فولاد در داخل قاب و همچنین از نظر عایق حرارتی از نقاط ضعف پنجره های معمولی است . با فن آوری  “آلوپلاست”اتصال در داخل و “پاور دور” در داخل  ما راه حل مناسبی  یافته ایم . فوم داخل مکمل این فن آوری برای ارزش های عایق حتی بهتر است.

اتصال از داخل+ پاوردور در داخل = انرژیتو

Energeto مدل  ۴۰۰۰

سیستم پرطرفدار واشر energeto مدل ۴۰۰۰ با عمق مشخصات ۷۰ میلی متر است که بیشتر در بخش نوسازی و ظریفکاری با خطوط مشخصات صاف استفاده می شود.

 

Energeto مدل  ۵۰۰۰

سیستم واشر مرکز energetoمدل۵۰۰۰  با عمق مشخصات ۷۰ میلی متر به خصوص در بازار ID5000view_AK_Rahmen_Flu-gel_bonding-inside_cl_fv_sw_3fach_Vergl_44mm_aufgeklappt_web-e862e6ddc182aaa40fc48df246c2cc9b-3687711e9576f73g706bf83fca3bfd4dامروزه استفاده می شود و غیر قابل تعویض است.

Energeto مدل ۸۰۰۰

energeto مدل ۸۰۰۰ با عمق مشخصات ۸۵ میلی متر است به خصوص برای بخش ساخت و ساز جدید طراحی شده که به خصوص نیاز به عایق های قوی است. سیستم ۸۵ میلی متر در طراحی کلاسیک خط با خطوط راست روشن آن چشم گیر است و با ارزش بی نظیر UF از ۰٫۹۴ W / m²K، یک کاهش دهنده مصرف انرژی نمونه می باشد.

 

مزایای استفاده از energeto

ارزش عایق بی نظیر UW تنها ۰٫۶۰ W / m²K با حذف تقویت فلز داخل پروفیل پنجره
دارای  دستورالعمل های بهره وری انرژی در حال حاضر
طراحی ظریف و کلاسیک
امنیت آرامش تایید توسط موسسات آزمون رسمی
موجود بودن دکورهای بی شمار با طراحی متفاوت
۱۰۰٪ قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد
پنجره های پی وی سی با محافظت از سر و صدا،  ورود رطوبت ، آب و هوا و سرقت
مناسب برای هر دو پروژه به روز شده (عمق مشخصات ۷۰ میلی متر) و برای ساختمان های جدید (عمق مشخصات ۸۵ میلی متر)
دارای گواهی    RAL

energetoمدل ۵۰۰۰
عمق مشخصات ۷۰mm

سیستم مرکز واشر energetoمدل۵۰۰۰ با عمق مشخصات ۷۰ میلی متر غیر قابل تعویض در بازار به روز شده است. بازیابی و افزایش ساختمان های قدیمی با energetoمدل۵۰۰۰ و بهره مندی از توانایی عایق بندی بالا از مشخصه های این مدل می باشد.

 

مزایای شما:
UF = 0.94 W / m²K؛ با شیشه سه جداره، ارزش UW از ۰٫۷۹ W / m²K می توان به دست آورد.

این مقادیر بالا در یک طرف ناشی از اتصال اُرسی پنجره به قاب شیشه ای و از سوی دیگر از تقویت قاب با PBT به خصوص توسعه بدست می آید.
با طراحی    ظریف  و مشخصات کلاسیک برای اتاق با نور آب گرفتگی زیاد
عایق های صوتی بسیار خوب در برابر صدا
بستن بالکن و ساختمان به ضخامت ۵۱ میلی متر
تست شده در برابر سرقت با کلاس مقاومتRC2
فراوانی در طرح ها و دیزاین های مختلف

 

رنگبندی متنوع:

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  • یراق فورنکس Fornax ترکیه

    افزودن عنوان شرکت یلکن نماینده ی فروش یراق آلات فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) یکی از خوش نامان عرصه ی یراق آلات و ملزومات وابسته از سال ۱۳۸۷ در استان آذربایجان شرقی شروع به کار کرده است یراق آلات در و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم با برند فرونکس (Fornax) و پاوو (Pavo) که در حاله حاضر از کشور ترکیه به طور مستقیم وارد کرده و در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت قرار داده می شود خوشبختانه یراق آلات فورنکس و پاوو که این شرکتبیشتر...

  • یراق آلات روتو آلمان Roto

    یراق آلات روتو آلمان Roto تحمل و مهار وزن لنگه بازشو و شیشه و سایر ملزومات را دارد همچنین کاملا آب بندی شده است ایمنی و ضدسرقت بودن پنجره دوجداره UPVC و مقاومت یراق آلات روتو آلمان Roto در برابر هرگونه آب و هوا و خوردگی از دیگر ویژگی های یراق آلات روتو آلمان Roto می باشد تست خورندگی یراق آلات روتو :یراق پنجره دوجداره یو پی وی سی بیش از 2000 ساعت تست خورندگی (تست آب و نمک) را پاس نموده استاین در حالی است که هیچ یراقی در دنیابیشتر...

  • مزایای در و پنجره

    عایق دما: این محصول در برودت 62-  و حرارت 81+ درجه سانتیگراد تغییر شکل می دهد عایق صدا(جاذب صوت): استفاده از در و پنجره های یوپی وی سی به همراه شیشه دو و یا چند جدار، تا حد قابل توجهی (40 دسی بل) مانع از انتقال صوت به داخل ساختمان می شود قابلیت بازسازی پنجره های قدیمی: با استفاده از پروفیل های بازسازی،به راحتی می توان پنجره های قدیمی را بدون نیاز به تخریب بازسازی کرد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب و لحاظ شرایطبیشتر...